Se apropie cel mai atipic 15 septembrie. Începerea școlii aduce cu ea nedumerire, teamă, dar și măsuri noi de protecție pentru elevi și profesori. Alături de colegii de la Regina Maria, Școala pe Net vă invită la webinarul Cum ne întoarcem în siguranță la școală – o discuție despre îngrijorările medicale din această perioadă, despre pandemie și despre modul în care ne vom trimite copiii în siguranță la școală.

Invitați

Alături de dna. dr. Corina Cristea, medic în cadrul rețelei de sănătate Regina Maria vom încerca să răspundem la întrebările momentului, vom afla cum putem să continua orele în siguranță și cum putem trece peste această perioadă cu calm, respectând toate măsurile de prevenție.

Când?

Joi, 10 septembrie 2020, ora 11.00

Unde?

Online, pe Zoom

Înscriere

Completează formularul de mai jos
până miercuri, 9 septembrie, ora 23:59

Mulțumim pentru interesul dumneavoastră în webinariile Școala pe net. Înscrierile la acest webinar în Zoom au fost închise, numărul limită de participanți fiind atins.

După eveniment, vă invităm să urmăriți pagina de Facebook Școala pe net. Vom distribui webinarul și acolo.

După webinar, veți putea vizualiza înregistrarea webinarului și pe canalul nostru de YouTube, aici: 
https://www.youtube.com/playlist?list=PLHO0Ic56nvxpbsxL0cirx-pa3zDuc0EKw